Úvodní stránka » Fasádní obklady

FASÁDNÍ OBKLADY

Revitalizace fasády – omyvatelný obklad změní tvář vašeho domu
V kombinaci se zateplením - úspora nákladů na vytápění až 50 %.

Plastové obklady nabízí kompletní systémové řešení pro snadné obložení soklů nebo celých fasád budov včetně možnosti odvětrávaného zateplení.

Mám zájem o zateplení nebo rekonstrukci fasády, zavolejte mi.

Obklady BRICK a STONE nabízí přesně to, co od moderních stavebních výrobků očekáváme - snadnou montáž, minimální nároky na údržbu, dlouhou životnost a především perfektní vzhled s propracovanými detaily.

 Fasádní obklad Brick Obklady Stone Obklad soklu Brick Fasádní obklad SIDING

Prvky systému :

Celý systém STONE & BRICK tvoří plastové obkladové panely, vnější a vnitřní rohové profily, ukončovací profily a zakládací lišty. Obklady lze montovat na podkladní rošt nebo přímo na obkládanou konstrukci, systém lze dle potřeby ještě doplnit o tepelnou izolaci z minerální vlny. Celá montáž je velmi rychlá a jednoduchá - přesto doporučujeme si před započetím prací pozorně přečíst montážní návod.

Obklad BrickObklad Stone

Obklady BRICK a STONE nabízíme v několika barevných provedeních .Tmavší barvy jsou ideální například pro obložení soklového zdiva, světlejší barvy jsou pak vhodné třeba pro větší plochy fasád. Při volbě barevných kombinací vás můžou také inspirovat výše uvedené obrázky nebo obrázky - viz.odkaz vlevo"galerie - reference-fasádní obklady".

Výhody obkladů:

elegantní vzhled lícového cihlového zdiva nebo kamenného obkladu v několika barevných provedeních tvoří ucelený systém s příslušenstvím pro všechny stavební detaily. Obklady umožňují funkční odvětrání vlhkosti z konstrukce pod obkladem.Jsou stálobarevné, mrazuvzdorné, odolné proti mechanickému poškození,odolné proti vlhkosti a nepříznivým klimatickým vlivům, snadno čistitelné.Charakterizuje je dlouhá životnost bez nároků na údržbu, stále stejný perfektní vzhled, jednoduchá a rychlá montáž nezávislá na klimatických podmínkách.

Použití obkladů:

Obkladové panely jsou ideálním řešením pro obklady soklového zdiva u novostaveb i rekonstrukcí,kompletním řešením stylové fasády objektu se zateplením i bez zateplení,sanaci vlhkých zděných konstrukcí s účinným odvětráním vlhkosti, efektní obložení zdiva drobných staveb, zahradních domků, garáží. Ve výstavnictví umožní velmi rychle a opakovaně vytvořit působivé detaily,v interiérech restaurací nebo obchodů vytvoří neopakovatelnou atmosféru. Díky snadné údržbě a omyvatelnosti jsou vhodné na exponovaná místa u komunikací.

Novinkou v našem sortimentu jsou plastové bezúdržbové palubky určené do exteriéru i interiéru:

Výhody:snadná a rychlá montáž,probarvené odstíny,imitace dřeva,mědi atd.Podstatnou výhodou je nízká hmotnost,vysoká ochrana proti povětrnostním vlivům,bezúdržbovost a nízká cena.

Plastové palubky Obklad fasády Plastové palubky - podbití 

Součástí uvedeného sortimentu jsou i další výrobky:

Plastové lamelové obklady do interiéru nebo exteriéru v mnoha barevných odstínech jakož i v imitacích dřevin.Dále plastové a aluminiové parapety,plastové ploty(imitace dřeva) a podlahové systémy pro venkovní použití.Systém exteriérových plastových palubek je tvořený komůrkovými lamelami opatřenými perem a drážkou pro snadnou a přesnou montáž a ukončovacími profily pro začištění a dokonalý vzhled obkládaných ploch. Obkladové lamely i ukončovací profily jsou vyrobeny z kvalitního stabilizovaného tvrzeného PVC a probarveny v hmotě.

Uvedený sortiment obkladů je nenáročný na montáž.V případě požadavku vám zajistíme montážní návod,nebo vám zašleme cenovou nabídku na dodávku s montáží.Obklady jsou baleny v kartonech a chráněny proti mech.poškození v PVC(bublin)folii.

U všech uvedených obkladů zajišťujeme rovněž montáž.Orientační cena montáže např.BRICK(STONE)včetně mont.materiálu a zateplení(50 mm min.vlna)je 1500 Kč/m2 bez DPH.

Použití fasádních obkladů - viz.odkaz vlevo"galerie - reference-fasádní obklady".optimalizace PageRank.cz


Akční nabídky

16.12.2011
Pořiďte si nízko-energetický dům za 13.900,-Kč/m2!

16.12.2011
Rekonstrukce bytového jádra za nejlepší možnou cenu!

.

archív

Kontakt

GROUND SPEED s.r.o.
Poděbradská 195/7,190 05 Praha 9
+420774486830
28911709
DIČ CZ28911709

Oblíbené odkazy